AcasăSport6 sportivi bistrițeni participă de astăzi la Openul Cehiei la tenis de...

6 sportivi bistrițeni participă de astăzi la Openul Cehiei la tenis de masă

-

?????? ?????? este una dintre cele mai importante etape din cadrul circuitului mondial de tenis de masă destinat juniorilor și cadeților. Competiția este programată să înceapă astăzi, 13 februarie, la Hodonin și se va încheia pe data de 17 februarie. România este reprezentată de un număr de 18 sportivi, șase dintre ei provenind din cadrul secției de tenis de masă a Clubului Sportiv Municipal.

Juniorii care ne reprezintă sunt ?????? ????, ????? ???????? și ????? ??ș?? (masculin) și ????? ?????? (feminin) iar cadeții – ???? ???????? și ????? ?î????????.

Sportivii sunt însoțiți de antrenorii loturilor naționale de cadete și cadeți ?????? ??????? și ??????? ??????, ambii antrenori la CSM Bistrița.

 

 

 

Articole asemănătoare

Rămâneți conectați

5,700FaniÎmi place
spot_img

Ultimele știri